Remedial Teacher op zoek naar aanvullende of andere uitdaging – meerdere dagen mogelijk!
Taallabyrint/ Rekenlicht/ Studieus – Regio Rotterdam/ Den Haag/ Drechtsteden
Wegens groei van onze organisatie hebben wij veel leuke opdrachten voor onze labels. Vanaf heden is het zelfs mogelijk om direct meerdere dagen opdrachten te gaan doen.
Ben jij op zoek naar leuke nieuwe opdrachten? Dan komen wij graag in contact met jou!
Taallabyrint, Rekenlicht en Studieus
Taallabyrint, Rekenlicht en Studieus zijn onderdeel van hét Kindzorgcentrum Educto, dat verschillende disciplines in huis heeft op het gebied van begeleiding van leerlingen met leerobstakels. Bij deze labels helpen we leerlingen die om wat voor reden dan ook hulp nodig hebben met lezen, taal, spelling, rekenen, executieve functies en sociaal emotioneel welzijn. De begeleiding vindt over het algemeen plaats op scholen.
Als begeleider geef je begeleiding aan individuele leerlingen of kleine groepjes, vaak onder of na schooltijd. Ook stel je begeleidingsplannen op en evalueer je het traject. Je onderzoekt, observeert en stemt je bevindingen af met de hoofdbehandelaar en de school.
Wat zoeken wij:
- Hbo+/ WO werk- en denkniveau, met relevante onderwijservaring of opleidingen/ cursussen (Remedial teaching/ Pabo met aanvullende cursussen of opleidingen/ Psychologie/ Orthopedagogiek).
- Ervaring in het begeleiden van leerlingen (PO/VO).
- Je denkt buiten de gebaande paden en weet op creatieve wijze leerlingen te betrekken en te motiveren.
- Jij herkent jezelf in onze kernwaarden: vooruitziend, oplossing gedreven, betrokken, leuk en out of the box.
- Gezien het werk op verschillende locaties/ scholen plaatsvindt is mobiliteit (door auto of OV) een pré.
Wat bieden wij:
- Overeenkomst per opdracht (ZZP/ Freelance) waarbij naast begeleidingstijd ook voorbereidingstijd, gesprekstijd en verslaglegging meegenomen wordt.
- Een grote variatie in opdrachten.
- Een groot netwerk van zelfstandigen waarmee je kunt sparren en netwerken.
- Interessant aanbod aan cursussen en trainingen door Educto Academy, zodat jij je als zelfstandige kan blijven ontwikkelen
Enthousiast?
Wil je graag opdrachten voor ons uitvoeren? Stuur z.s.m. je CV met motivatie naar opdrachten@studieus.nl